Bilgilendirme
Mahmut Özer: ‘Diyabet ve Obezite Merkezi’ne bölgenin çok ihtiyacı vardı’

Diyabet-Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde incelemelerde bulunan BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, “Kamuya bağlı ilk merkez olan Diyabet-Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bölgenin çok ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz. En yakın zamanda merkezimiz Zonguldaklıların, öğrencilerimizin, akademik ve idari personelimizin hizmetinde olacaktır” dedi.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, yapımı tamamlanan “Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri” ve “Diyabet ve Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi”nde incelemelerde bulundu.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, beraberindeki heyet ile birlikte Milli Egemenlik Caddesi’nde yapımı tamamlanan “Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri” ve “Diyabet ve Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi”ni gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

Yapımına 2013 yılında başlanan yüzme havuzu tamamlanırken, üniversiteye ve tüm Zonguldaklıların hizmetine sunulacak yarı olimpik yüzme havuzu kentte önemli bir boşluğu dolduracak.

Çalışmalarda sona gelindiğini belirten BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, “Yarı olimpik yüzme havuzunu da içeren spor kompleksimizi çok yakında hizmete açacağız. Hem üniversitemize, hem de Zonguldak’a böyle bir tesisi kazandırmaktan son derece mutluluk duymaktayım. Tesisin açılmasıyla öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimiz için çok önemli bir hizmeti daha hayata geçirmiş olacağız. Ayrıca Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuz da vermiş olduğu eğitimin kalitesini artıracak önemli bir tesise kavuşmuş olacaktır. Bülent Ecevit Üniversitesi; eğitim-öğretim, araştırma ve topluma hizmet üretimi faaliyetlerinin her geçen gün kapasite ve kalitesini artırma yolundaki yürüyüşüne kararlı ve kendinden emin adımlarla devam etmektedir.” dedi.

Diyabet ve Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi’ndeki  incelemelerinde Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, “Kamuya bağlı ilk merkez olan Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bölgenin çok ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz. En yakın zamanda merkezimiz Zonguldaklıların, öğrencilerimizin, akademik ve idari personelimizin hizmetinde olacaktır.” dedi. 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
IPv6 Etkin